Fotosel Kapı

  • Fotosel Kapı

Fotosel Kapı

Günümüzde sıkça kullanılan ve kullanımı gittikçe artan fotoselli kapı sistemleri herhangi bir güç kullanmadan kendi kendine açılan fotoselli kapılar arttık her yerde kullanılmaya başlanmıştır.Hastanelerde,otellerde veya alışveriş merkezlerinde kullanımı yaygın olsa da ev ve iş yerlerimizde de kullanımı artmaktadır.

Fotoselli kapıya yaklaştığınız zaman sizi algılayıp otomatik olarak kapı açılmaktadır.Fotoselli kapı denilmesinin sebebi kapının üzerinde bulunan fotoselden kaynaklanmaktadır. Fotosel ışık değişimlerine duyarlı olması ile kapı açılır.Belirli bir uzaklıktaki cisimleri algılayıp kapı kendiliğinden açılmaktadır.

Biga Mavi Cam tarafından Fotoselli Kapılar Çanakkale Biga başta olmak üzere Lapseki,Çan,Yenice ve çevre ilçelerde satışı ve montajı yapılmaktadır.Fotoselli kapıların kullanımı kolay ve hızlı olduğu için müşteriler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Estetik olarak kullanılan Fotoselli Kapılar özellikle engelli vatandaşlarımız için oldukça güzel bir çözüm olanağıdır.Enerji tasarruflu ve temiz olan bu kapılar oldukça güvenlidir.Elektrik kesintisi olması halinde bataryası sayesinde kullanımına devam edilmektedir.Fotoselli kapıda sıkışmaya karşın mekanizması sayesinde kapı kanatları kendiliğinden açılarak güvenli bir ortam oluşturmaktadır.

Fotoselli Kapı Sistemini ev veya iş yerlerinize yaptırmak istiyorsanız iletişim kısmından fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • İletişim Bilgilerimiz
  • Telefon 1: 0 (543) 384 76 49
  • Telefon 2: 0 (543) 714 15 47
  • Email : info@bigamavicam.com

Sosyal Medya