Alüminyum Korkuluk

  • Alüminyum Korkuluk

Alüminyum Korkuluk

Ev ve işyerlerimizde sıklıkla kullandığımız alüminyum korkuluklar merdivenlerde,balkonlarda,teraslarda ve daha birçok bölümde kullanılan,emniyeti sağlayan ve ortama hoş bir hava katma amacıyla yapılan dekorasyon malzemesi olarak tanımlanır.Ham maddesi olarak alüminyum profillerin kullanılması ile yapılan korkuluklara alüminyum korkuluk veya diğer adıyla alüminyum küpeşte denilmektedir.

Biga Mavi Cam,sektör içerisinde kendini sürekli yenileyerek kolay uygulanabilir modern tasarımlar ortaya koyan bir firmadır.Çanakkale Biga,Lapseki,Yenice,Çan ve çevre illerde alüminyum korkuluk sistemleri konusunda satış,imalat ve montaj hizmeti gibi faaliyetler vermekteyiz.Kaliteli alüminyum korkuluklar imal edebilmemiz için modern makine teknolojileri kullanmaktayız.

Biga Mavi Cam uzun yıllar tecrübesi ile Alüminyum Korkuluk Sistemleri,özel ölçülerde ürün imalatı ve montaj hizmetlerinde dünya standartlarında kaliteli ürün ve işçilik hizmeti vermekteyiz.Ev ve iş yerlerinizin durumuna göre farklı tasarım,bol seçenek ile ihtiyacınıza yönelik göz zevkiniz ve bütçenize göre uygun çözümler sunmaktadır.

Alüminyum Korkulukların Avantajları

Balkon, merdiven havuz kenarları ve teras gibi yerlere güzel bir görünüm katmakta ve uzun ömürlü olarak yapıların değerini oldukça arttırmaktadır.

Alüminyum korkuluk kullanılmış olan malzemelerin temizliği anlamından herhangi bir bakım gerektirmemektedir.Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkün olmaktadır.

Son derece sağlam ve hafif bir malzemedir.

Paslanmaya sebebiyet vermez ve korozyona son derece dayanıklıdır.

Her yapıya uygun teknolojiler sunmaktadır.

Geri dönüştürülebilir doğayla dost bir üründür.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Çok süre kullanabileceğiniz alüminyum korkuluk sistemini ev veya iş yerlerinize yaptırmak istiyorsanız iletişim kısmından fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • İletişim Bilgilerimiz
  • Telefon 1: 0 (543) 384 76 49
  • Telefon 2: 0 (543) 714 15 47
  • Email : info@bigamavicam.com

Sosyal Medya