Alüminyum Doğrama

  • Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Pasif evlerde dahil olmak üzere en yüksek yalıtım standartlarını karşılayabilmek alüminyum pencereler ile teknik olarak çok mümkündür.Ülkemizde yanlış sistem seçimleri ve kötü uygulamaları ile alüminyum doğrama terleme yapar gibi yanlış bir algı oluştuğu kaçınılmazdır.

Biga Mavi Cam olarak imalatını yapmış olduğumuz alüminyum doğramalar hava koşullarına ve korozyona karşı oldukça dayanıklı olup doğal korozyon önleyici kaplaması bulunmaktadır.Uzun yıllar kullanıma uygun olan alüminyum pencereler yaklaşık olarak 40 yıl ömrü olduğu gösterilir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Alüminyum Doğrama Uygulamaları

Çanakkale Biga,Çan,Yenice,Lapseki ve çevre ilçelerde Biga Mavi Cam,üstün kalite ham madde kullanımı,işinde uzman montaj ekibi ile  alüminyum pencere,alüminyum kapı,alüminyum korkuluk gibi alüminyum doğrama ile ilgili alanlarda yapılmış olan ürünün ömrünü doğrudan etkileyerek üzün ömürlü kullanıma olanak sağlamaktadır.

Alüminyum Yüksek Ve Düşük Sıcaklarda Mekanik Özelliğini Korur

Biga Mavi Cam’dan yaptırmış olacağınız alüminyum pencere ve kapılar,yüksek ve düşük sıcaklarda mekanik özelliğini korumaya devam eder.Yüksek ve geniş çerçeve aralıklarının olduğu uygulamalarda bu özellik sonra derece önemlidir.

Alüminyum doğrama ile ilgili renk ve desen seçenekleri mevcut olan  alüminyum pencere,alüminyum kapı,alüminyum korkuluk gibi her türlü uygulamalar için firmamız Biga Mavi Cam’a tercih edebilirsiniz.İletişim bölümünde bulunan hızlı iletişim formu aracılığıyla ve ya iletişim kanalları vasıtasıyla kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • İletişim Bilgilerimiz
  • Telefon 1: 0 (543) 384 76 49
  • Telefon 2: 0 (543) 714 15 47
  • Email : info@bigamavicam.com

Sosyal Medya